Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

BAŞKAN ÇİMEN: “GÜMÜŞHANE’NİN ORMANLARININ VE DOĞASI’NIN ZEGİNLİĞİNİ VE TURİZM DEĞERİNİ TÜM DÜNYA BİLİYOR”

Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen’in kamu kurumu ziyaretleri devam ediyor.

BAŞKAN ÇİMEN: “GÜMÜŞHANE’NİN ORMANLARININ VE DOĞASI’NIN ZEGİNLİĞİNİ VE TURİZM DEĞERİNİ TÜM DÜNYA BİLİYOR”
28 views
22 Şubat 2024 - 12:30

Başkan Çimen, Orman İşletme Müdürlüğü ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü’nü ziyaret edip kurum yönetici ve çalışanları ile görüştü.

Başkan Çimen ziyareti sonrası yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Kurum gezilerimiz kapsamında Orman İşletme Müdürlüğümüzü ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğümüzü ziyaret ettik. Orman İşletme Müdürümüz Sayın Gülşen Yılmaz ve çalışanları ile görüşüp Gümüşhane üzerine fikir alış verişi yaptık. Aynı şekilde Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğümüzü de ziyaret ederek Şube Müdürümüz Sayın İlbeyi Aydın ve ekibi ile görüşüp hasbihal ettik, istişarelerde bulunduk. Bilindiği gibi Gümüşhane orman zenginliği bakımından Türkiye’de önde gelen illerimizden biridir. Ormanlarımız hem ekonomik değere hem de turizm değerine sahiptir. Örümcek ormanlarımız başta olmak üzere Gümüşhane’nin ormanlarının ve doğasının zenginliğini ve turizm değerini tüm dünya biliyor. Bu bakımdan inşallah yeni dönemde Gümüşhanemizin orman ve doğa zenginliğinden daha çok yaralanmak için özellikle turizm alanında arkadaşlarımızla ortak projeler yapacağız. Ben her iki müdürlüğümüzün sayın müdür ve çalışanlarına teşekkür ediyor, tekrar saygı ve selamlarımı sunuyorum.”

Belediye Başkanı Ercan Çimen’in ziyaretlerine AK Parti Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş ve Gençlik Kolları Başkanı Umut Tokel de katıldı.

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir