Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

BAŞKAN ÇİMEN, GÜMÜŞHANE’NİN ATLI GENÇLERİ İLE BULUŞTU

Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen, Gümüşhane Atlı Spor Kulübü tarafından yapılan etkinliğe katılarak, kulüp üyeleri ve katılımcılarla sohbet etti, etkinlik faaliyetlerini izledi.

BAŞKAN ÇİMEN, GÜMÜŞHANE’NİN ATLI GENÇLERİ İLE BULUŞTU
113 views
04 Mart 2024 - 15:00

Karşıyaka mahallesi mesire yerinde Gümüşhane Belediyesi tarafından Atlı Spor Kulübü’ne tahsis edilmiş olan alanda yapılan etkinlikte Kulüp Başkanı Abdulkadir Canlı, desteklerinden dolayı Başkan Çimen’e bir plaket takdim etti.

Başkan Çimen etkinlik sonrasında yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Abdulkadir Canlı kardeşimiz tarafından organize edilen ve şehrimize büyük bir zenginlik katan Atlı Spor Kulübü’nün yaptığı etkinliğe katıldık.

Bilindiği gibi At, Türk’ün can yoldaşıdır. At denildiğinde hepimizi bir heyecan kaplar. Teknolojinin gelişmesi ile unutulmaya yüz tutan At dostluğumuzu ve Atlı sporlarımızı Gümüşhanemizde Abdulkadir Canlı ve arkadaşları yeniden yeşerttiler. Ben kendilerine tekrar teşekkür ediyorum.

İnşallah, 31 Mart seçimleri sonrası yeni dönemde Atlı Spor etkinlikleri için daha konforlu ve kalıcı güzel mekânlarda bu ata sporumuzun yapılmasını ve gelişmesini sağlayacağız. Bugünkü güzel etkinlikte bizi misafir eden Başkan Canlı ve arkadaşlarına tekrar teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir