Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Başkan Çimen: “Esnafımız Bizim En Büyük Zenginliğimizdir”

Gümüşhane Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Çimen: “Esnafımız Bizim En Büyük Zenginliğimizdir”
139 views
01 Şubat 2024 - 21:44

Başkan Çimen, beraberinde Eşi Gülsen Çimen, AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş, Kadın Kolları Başkanı Münire Şeyhoğlu, AK Parti il ve ilçe yöneticileri ve Belediye meclis üyelerinin de olduğu kalabalık bir ekiple Atatürk Caddesi’ndeki esnafları ziyaret etti.

Esnafların çeşitli sorunlarını ve şehre hizmet için tavsiyelerini dinleyen Başkan Çimen esnaf ziyaretleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları belirtti:

“İnşallah iki ay sonra 2024 yerel seçimlerini yapacağız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ile yeniden Gümüşhane Belediye Başkanı adayı oldum. Bu vesileyle Allah’ın izni ile Türkiye’de derece yapmak için gece gündüz demeden çalışacağız. Bu kapsamda çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Şu hususu her zaman söyledim esnafımız bizim en büyük zenginliğimizdir. Her ziyaret ettiğim esnaf kardeşlerimden güler yüz ve dua alıyorum. Yeni dönem için tavsiyelerini alıyorum. Esnaflarımız başta olmak üzere bütün Gümüşhaneli hemşerilerime tekrar saygılarımı sunuyorum.”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir