Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

BAŞKAN ÇİMEN, “EĞİTİMCİLERİMİZ BAŞIMIZIN TACIDIR”

Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen’in ziyaretleri devam ediyor.

BAŞKAN ÇİMEN, “EĞİTİMCİLERİMİZ BAŞIMIZIN TACIDIR”
25 views
28 Şubat 2024 - 11:00

Başkan Çimen; Fevzipaşa İlkokulu, Fevzipaşa Ortaokulu, Zigana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Eğitim Uygulama Okulu’nu ziyaret ederek yönetici, öğretmen ve çalışanlarla  sohbet edip Gümüşhane ile ilgili görüş ve tavsiyelerini aldı.

Başkan Çimen,  ziyaretleri ile ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Şehrimizdeki eğitim kurumlarını ziyaretimiz devam ediyor. Altın kalpli insanlar diyarı Gümüşhanemize hizmet veren eğitimcilerimize her zamanki gibi yine minnet ve şükranlarımı sunuyorum.  Devletimizin sağladığı en güzel mekânlarda hizmet veren eğitim kurumlarımızın bugüne kadar bize intikal eden her ihtiyaç ve hizmetlerini karşıladık. İnşallah yeni dönem de de eğitim kurumlarımızın her zaman yanında olacağız. Ziyaretlerimiz kapsamında Fevzipaşa İlkokulu, Fevzipaşa Ortaokulu, Zigana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Eğitim Uygulama Okulu’na misafiri olduk. Değerli yöneticilerimiz, eğitimcilerimiz ve kurum çalışanları ile görüştük. Değerli fikirlerini ve tavsiyelerini aldık. Bu arada kocaman yürekli öğrencilerimizle muhabbet ettik. Bu vesile ile ben tekrar eğitim camiamızın tüm neferlerine saygı, selam ve teşekkürlerimiz sunuyorum.”

Başkan Çimen’in okul ziyaretlerine AK Parti Gümüşhane Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş, Gençlik Kolları Başkanı Umut Tokel ve AK Parti teşkilat üyesi eski eğitimci Yusuf Erdem de katıldı.

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir