Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

BAŞKAN ÇİMEN: “EĞİTİM KURUMLARIMIZA YENİ DÖNEMDE DE HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ”

Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen’in ziyaretleri devam ediyor.

BAŞKAN ÇİMEN: “EĞİTİM KURUMLARIMIZA YENİ DÖNEMDE DE HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ”
98 views
06 Mart 2024 - 21:05

Başkan Çimen; Gümüşhane Lisesi, Atatürk Ortaokulu-İmam Hatip Ortaokulu, Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi, Ali Fuat Kadirbeyoğlu Anadolu Lisesi ve Liman Kurs Merkezi’ni ziyaret edip kurumların yönetici, öğretmen ve çalışanları ile görüştü.

Başkan Çimen,  ziyaretleri ile ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Şehrimizdeki eğitim kurumlarını ziyaretimiz devam ediyor. Bu ziyaretimizde Gümüşhane Lisesi, Atatürk Ortaokulu-İmam Hatip Ortaokulu, Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi, Ali Fuat Kadirbeyoğlu Anadolu Lisesi ve Liman Kurs Merkezi’ni ziyaret edip eğitimcilerimiz ve çalışanlarımız ile hasbihal ettik.

Altın kalpli insanlar diyarı Gümüşhanemize hizmet veren eğitimcilerimize her zamanki gibi yine minnet ve şükranlarımızı sunduk. Ziyaret ettiğimiz okul ve kurumlarda değerli yöneticilerimiz, eğitimcilerimiz ve kurum çalışanları ile görüştük. Değerli fikirlerini ve tavsiyelerini aldık. Bu arada karşılaştığımız kocaman yürekli öğrencilerimizle de muhabbet ettik.

Gümüşhane Belediye Başkanı olarak görev yaptığım geçmiş on yıl içinde daima el üstünde tuttuğumuz ve her zaman yanlarında olduğumuz okul ve kurumlarımıza inşallah yeni dönemde de hep yardımcı olacağız. Yeni dönemde de, okullarımızın ve öğrencilerimizin başarısı için belediye olarak her türlü maddi ve manevi desteği vereceğiz. Bu vesile ile ben tekrar öğretmeninden öğrencisine, yöneticisine ve çalışanlarına, eğitim camiamızın tüm neferlerine saygı, selam ve teşekkürlerimi sunuyorum.”

Başkan Çimen’in okul ziyaretlerine AK Parti Gümüşhane Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş ve AK Parti teşkilat üyesi eski eğitimci Yusuf Erdem de katıldı.

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir