Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Başkan Çimen, Cumhuriyet Caddesindeki Esnafları Ziyaret Etti

Gümüşhane Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen, 31 Mart seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Çimen, Cumhuriyet Caddesindeki Esnafları Ziyaret Etti
92 views
27 Ocak 2024 - 15:30

Başkan Çimen, beraberinde eşi Gülsen Çimen ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Umut Tokel, AK Parti il ve ilçe yöneticileri, belediye meclis üyelerinin de olduğu kalabalık bir ekiple Cumhuriyet caddesindeki tüm esnafları ziyaret edip, hasbihal etti.

Esnafların çeşitli sorunlarını ve şehre hizmet için tavsiyelerini de dinleyen Başkan Çimen esnaf ziyaretleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları belirtti:

“Ülkemiz yeni bir seçim atmosferine girdi. İnşallah 2 ay sonra 2024 yerel seçimlerini yapacağız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ile yeniden Gümüşhane Belediye Başkanı adayı oldum. Bu vesile ile şehrimizin esnaflarını da ziyaret ederek, onlarla hasbihal edip görüş alış verişinde bulunuyorum. Çok faydalı oluyor. Bizim insanımız hoşgörülüdür. Her ziyaret ettiğim esnaf kardeşlerimden güler yüz ve dua alıyorum. Yeni dönem için tavsiyelerini alıyorum. Seçim döneminde bütün esnaflarımızı inşallah ziyaret edeceğim. Esnaflarımız başta olmak üzere bütün Gümüşhaneli hemşerilerime tekrar saygılarımı sunuyorum.”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir