Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

BAŞKAN ÇİMEN, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN SÖZÜNÜ HATIRLATTI

Gümüşhane Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen ziyaretlerine devam ediyor.

BAŞKAN ÇİMEN, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN SÖZÜNÜ HATIRLATTI
37 views
21 Şubat 2024 - 14:00

Çarşı Gümüşhane ve Kıbrıs Caddesi’ndeki esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Çimen,  esnaf ve vatandaşlarla hasbihal edip, fikir alış verişinde bulundu.

Çarşı Gümüşhane ve Kıbrıs Caddesi ziyaretleri sonrası bir değerlendirme yapan Başkan Çimen şunları söyledi:

“Ülkemizde ve ilimizde 31 Mart yerel seçim süreci çok güzel işliyor.  İnşallah bir sorun yaşanmadan Türk milletine layık bir ciddiyet ve hoşgörü kültürü ile seçimler sonuçlanır. Altın Kalpli İnsanların Şehri Gümüşhane’de ise Türkiye’ye örnek olacak bir olgunlukta seçim sürecinin devam etmesi hem bir Gümüşhaneli olarak, hem de AK Parti Belediye Başkanı ve Başkan adayı olarak beni çok mutlu ediyor.

Gümüşhane’yi karış karış geziyoruz. Vatandaşlarımızın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti’ye ve şahsımıza karşı olan büyük teveccühleri hem bizi memnun ediyor, hem de ciddi sorumluluklar yüklüyor. İnşallah, 31 Mart seçimleri ile başlayacağımız yeni dönemde yeni projelerle şehrimizi taçlandıracağız. Gümüşhane’de  3. Dönem Belediye Başkanlığımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı çok mutlu edecektir. Cumhurbaşkanımız; adaylığımızı açıkladığı toplantıda  bizi Gümüşhane’ye yeni bir başarıya imza atmak için görevlendirirken ‘Hadi Göreyim Seni…’ dedi. Bu çok önemli güveni biz boş çıkarmayıp Gümüşhane Belediye Başkanlığı sancağını Cumhurbaşkanımıza onurla takdim edeceğiz inşallah. Bu vesile ile Çarşı Gümüşhane ve Kıbrıs Caddesi esnafımızı ve tüm hemşerilerimizi saygı ile selamlıyorum.”

 

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir