Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Başkan Çimen: “Çocuk ve Gençlerimizin Mimarlarını Okullarında Ziyaret Ettik”

Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen’in eğitim kurumları ziyaretleri devam ediyor.

Başkan Çimen: “Çocuk ve Gençlerimizin Mimarlarını Okullarında Ziyaret Ettik”
27 views
02 Mart 2024 - 12:20

Başkan Çimen; ziyaretleri kapsamında Özel Eğitim Uygulama Okulu, Türk Telekom Fen Lisesi, Dört Mevsim Kreş, Nagihan Kreş, Özel Eğitim Anaokulu, Şehit Murat Yıldız İlkokulu, Yıldız Eskicioğlu Anaokulu, Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Spor Lisesi’ni ziyaret etti.

Başkan Çimen,  ziyaretleri ile ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Eğitim kurumlarımızı ziyaretimiz devam ediyor. Özel Eğitim Uygulama Okulu, Türk Telekom Fen Lisesi, Dört Mevsim Kreş, Nagihan Kreş, Özel Eğitim Anaokulu, Şehit Murat Yıldız İlkokulu, Yıldız Eskicioğlu Anaokulu, Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Spor Lisesi’ni ziyaret ettik.

Eğitim kurumlarımızda Gümüşhanemizin ve ülkemizin geleceği olan çocuk ve gençlerimizi hayata hazırlayan eğiticilerimizle görüşüp hasbihâl ettik. Çocuk ve gençlerimizle sohbet edip onların masum tebessüm ve dualarını aldık. Eğitimcilerimizin Gümüşhane’ye dair güzel fikirlerini öğrenme imkânımız oldu. İnşallah bu düşüncelerini ve tekliflerini önümüzdeki dönemde projelerimize aktaracağız.

Ziyaret ettiğimiz okullarımızdaki yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, okul çalışanlarımız ve öğrencilerimiz başta olmak üzere eğitim camiamızın tüm neferlerine saygı, selam ve teşekkürlerimi sunuyorum.”

Başkan Çimen’in ziyaretlerine AK Parti teşkilat üyesi eski eğitimci Yusuf Erdem de katıldı.

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir