Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Başkan Çimen: “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğümüzle Çok Güzel Projelere İmza Atacağız”

Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen’in kamu kurumu ziyaretleri devam ediyor.

Başkan Çimen: “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğümüzle Çok Güzel Projelere İmza Atacağız”
99 views
16 Şubat 2024 - 23:00

Başkan Çimen, Gümüşhane Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek İl Müdürü Cemil Bayram başta olmak üzere kurum yönetici ve çalışanlarını ofislerinde ziyaret ederek hasbihal etti.

Belediye Başkanı Ercan Çimen’in Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ziyaretine AK Parti Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş ve Gençlik Kolları Başkanı Umut Tokel de katıldı.

Başkan Çimen ziyareti sonrası bir değerlendirme yaparak şunları söyledi:

“Kurum gezilerimiz kapsamında İl Müdürümüz Sayın Cemil Bayram başta olmak üzere Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü’nün çok değerli yönetici ve çalışanlarını ziyaret edip hasbihal ettik. Gümüşhane üzerine değerli fikirlerini de öğrenme fırsatı bulduğum Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü’nün değerli mensuplarına şükranlarımı sunuyorum. Bütün dünyada gelişen yeni nesil Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği misyonunu ilimizde en güzel şekilde yerine getiren değerli arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki dönem Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği il Müdürlüğümüzle çok güzel projelere imza atacağız. Bu vesile ile değerli İl Müdürümüz Cemil Bayram Bey’e ve çalışma arkadaşlarına başarılar diliyor, saygılarımı sunuyorum.”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir