Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Başkan Çimen: “Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğümüz Gümüşhane’nin iş ve aş kapısıdır”

Belediye Başkanı ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen’in kamu kurumu ziyaretleri devam ediyor.

Başkan Çimen: “Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğümüz Gümüşhane’nin iş ve aş kapısıdır”
81 views
15 Şubat 2024 - 9:00

Başkan Çimen, Gümüşhane Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünü ziyaret ederek, İl Müdürü Hikmet Kaya ve kurum yönetici ve çalışanları ile görüşerek hasbihal etti.

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ziyareti sonrası bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Çimen şunları söyledi:

“Kurum gezilerimiz kapsamında Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğümüzü de ziyaret ederek, İl Müdürümüz Sayın Mehmet Kaya başta olmak üzere müdürlüğümüzün değerli yönetici ve çalışanlarını ziyaret edip hasbihal ettik. Gümüşhane üzerine değerli fikirlerini de öğrenme fırsatı buldum. Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü camiamızın değerli mensuplarına şükranlarımı sunuyorum. Gümüşhane’de iş kapısı denilince akla ilk defa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğümüz geliyor. Vatandaşlarımızın iş ve aş ararken ilk müracaat kapıları bu kapı. Bu nedenle İş Kurumu Müdürlüğümüzün değerli çalışanları bizim için çok önemli. Onlar, Gümüşhanemizdeki fakirin fukaranın bir ekmek kapısı bulup çalışması için gayret sarf ediyorlar. Hepsine teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.”

Belediye Başkanı Ercan Çimen’in ziyaretine eşi Gülsen Çimen, AK Parti Merkez İlçe Başkanı İbrahim Taş, Kadın Kolları Başkanı Münire Şeyhoğlu da katıldı.

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir