Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Başkan Ateş: İyi Parti Kuruluşundan Bu Yana Milletimiz İçin Bir Umut Işığı Olmuştur

İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş, İYİ Parti’nin kuruluşunun 6. yıl dönümü vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Ateş: İyi Parti Kuruluşundan Bu Yana Milletimiz İçin Bir Umut Işığı Olmuştur
239 views
25 Ekim 2023 - 16:21

Başkan Ateş, İYİ Parti’nin Türk siyasetinde yol gösterici bir hale geldiğinin altını çizerek, “25 Ekim 2017’de Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener tarafından kurulan partimizin bugün kuruluşunun 6. yıl dönümünü kutlamaktayız. İYİ Parti siyaset sahnesine girdiği günden bu yana milletimiz için bir umut ışığı olmuştur. Takip eden değil takip edilen politikalar üreten ve üretmeye devam eden İYİ Partimiz, Türk siyasetinde yol gösterici hale gelmiştir. Kuruluşumuzdan bu yana yaşadığımız tüm zorluklara rağmen yanımızda milletimiz, başımızda da Genel Başkanımız Meral Akşener oldu ve yıkılmaz bir duvar gibi dimdik ayakta durduk” dedi.

“HAKLI DAVASINI SONUNA KADAR SAVUNAN BİR PARTİNİN NEFERLERİYİZ”

Ülke için çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Ateş, şu ifadeleri kullandı: “Ülkemize umut olan İYİ Partimizin yükselmesi ve ülkemizin daha İYİ günler görmesi için gece gündüz demeden çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Biz haklı davasını sonuna kadar savunan bir partinin neferleriyiz. Yılmadık, yılmayacağız! Milyonlarca insanımız için çalışmayı, çaba göstermeyi sürdüreceğiz. Bu vesileyle partimizin kuruluşunun 6. yılını en içten dileklerimle kutlar, Genel Başkanımız Meral Akşener ile aynı yolda yürüyen ve partimize teveccüh gösteren herkese teşekkür ederim. Nice İYİ yıllara!”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir