Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara’da Mansur Yavaş’ı destekleyecek

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde Mansur Yavaş’ı destekleme kararı aldı.

Bağımsız Türkiye Partisi Ankara’da Mansur Yavaş’ı destekleyecek
91 views
20 Şubat 2024 - 10:00

Kararı BTP Ankara İl Başkanı Ahmet Burak Güven düzenlediği basın toplantısı ile duyurdu.

Güven, “Bağımsız Türkiye Partisi Ankara İl Başkanlığı olarak Ankara’nın 25 ilçesinde de seçime giriyoruz. 5 yıllık belediye başkanlığı döneminde gerek kurduğumuz iletişim, gerek şeffaf yönetim anlayışı, gerek Ankara’mıza yapmış olduğu hizmetler ve herkesin başkanı olduğunu gösteren yaklaşımından dolayı, 31 Mart yerel seçimlerinde Sayın Mansur Yavaş’ı destekleme kararı almış bulunuyoruz” dedi.

“BTP Türkiye’nin tamamında seçime giriyor, tek istisna Ankara Büyükşehir Belediyesi”

Bağımsız Türkiye Partisi’nin Türkiye’nin tamamında kendi adaylarıyla seçime girdiğini ifade eden Ahmet Burak Güven, bunun tek istisnasının Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı olduğunu belirtti.

Güven şunları söyledi; ”Partimiz Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerinde belediye başkan adaylarını göstermiştir. Bunun tek istisnası Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adaylığıdır, Sayın Mansur Yavaş’tır. Çıktıkları bu yolda tüm belediye başkan adaylarımıza ve Sayın Mansur Yavaş’a başarılar diliyoruz.  Bu seçimde Ankaralı hemşerilerimize çağrımız şudur; Büyükşehir Belediyesinde oylar Mansur Yavaş’a ilçelerde Bağımsız Türkiye Partisi adaylarına.”

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir