Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

AK Parti’den Yeniden Refah Partisi’ne ziyaret

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ı makamında ziyaret etti.

AK Parti’den Yeniden Refah Partisi’ne ziyaret
248 views
10 Mart 2023 - 20:38

Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi’nde gerçekleşen görüşme yaklaşık 1 saat sürdü.

Erbakan: ‘Yetkili kurullarımızla görüşüp yanıt vereceğiz’Görüşme sonrası basın mensuplarına açıklama yapan Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan, “Yaklaşan seçimler dolayısıyla karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. 14 Mayıs seçimlerinde Yeniden Refah Partimizi Cumhur İttifakı’nda görmek istediklerini ifade ettiler. Yetkili kurumlarımızla değerlendirmeler yapıp istişare edeceğiz ve kendilerine de en kısa zamanda cevap vereceğiz. İnşallah ülkemiz ve milletimiz için hayırlı adımlar atmak nasip olur”

Binali Yıldırım: Bu seçimlerde birlikte yol yürüyelim

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ise şunları söyledi: “14 Mayıs tarihinde Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilleri seçimi yapılacak. Bundan sonra görev YSK’da. Takvimi kamuoyu ile paylaşmış olacak. Yapılacak bu seçimlerin milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Seçim takvimi de netleştikçe partiler arası görüşme trafiği yoğunlaşmaya başladı. Refah Partisi Genel Merkezini AK Parti adına ziyaret etmiş bulunuyoruz. Yapılacak seçimlerle ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Verimli bir görüşme oldu. Bu seçimlerde birlikte yol yürüyelim. Tabii ki sayın Genel Başkan ve arkadaşları bu konuda kendi bünyelerinde değerlendirmelerini yapacaklar. Ondan sonra kararlarını kamuoyu ile paylaşacaklardır. Bize gösterdikleri ilgi ve ev sahipliği için bir kez daha sayın Genel Başkan ve arkadaşlarına teşekkür ediyorum.”

 

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir