Olay29, Gümüşhane Haberleri, Gümüşhane Son Dakika

Ak Parti’de kongre hazırlığı; istişare ve değerlendirme toplantısı yapılacak

Ak Parti, kongre hazırlıkları kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığından partili belediye başkanlarının katılımıyla Kızılcahamam’da değerlendirme ve istişare toplantısı gerçekleştirecek.

Ak Parti’de kongre hazırlığı; istişare ve değerlendirme toplantısı yapılacak
122 views
29 Haziran 2024 - 23:04

Ankara-BHA

AK Parti’de gözler ‘Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda olacak. Büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları, Ankara Kızılcahamam’da bir araya gelecek. Belediyelerdeki durum ve yeni yol haritası değerlendirilecek.

Toplantı, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında, 30 Haziran-2 Temmuz tarihlerinde yapılacak. Erdoğan, kampın ikinci gününde kürsüde olacak.

Bakanlar kendi alanlarıyla ilgili belediye başkanlarını bilgilendirecek. Kampın son günün ise AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in moderatörlüğünde oturum yapılacak. Genel başkan yardımcıları Erkan Kandemir, Hamza Dağ ve Ali İhsan Yavuz belediye başkanları ile çalışmaları değerlendirecek.

31 Mart yerel seçim sonuçları kampın gündeminde olacak. Belediyeleri yakından ilgilendiren başıboş sokak köpekleri ile ilgili düzenlemenin de ele alınması bekleniyor.

Kaynak: Birlik Haber Ajansı (BHA)

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir